Muhteşem Kraliçe
41. Bölüm Özeti

41. Bölüm Özeti

Mi-sil, Chun-chu'yu taht için aday olarak gösterir. Bakanlar kurulundan Kim Seo Hyeon, onun gerçek kemik sınıfı olduğundan bahseder, Chun-chu bu sistemin barbarca olduğundan bahseder.

Duk Man, Chun-chu'nun bu tavrıyla şaşırmıştır. Yine de Mi-sil'in oyununa gelmemekte ve Chun-chu ile bir taht mücadelesine girmemekte kararlıdır. Chun-chu ise bakanlar kurulundan Young-chun'u kendine bağlamıştır bile.

Se-jong, Chun-chu'yu aday olarak çıkaran Mi-sil'den Seol-won'un kızıyla Chun-chu'nun evliliklerine engel olmasını ister. Bu olaydan sonra Mi-sil sürekli uyuyarak vakit geçirmektedir.

Chun-chu, sevdiği kızı görmek için Seol-won'un yanına geldiğinde, Seol-won onun hasta olduğunu söyler. Chun-chu bunun yalan olduğunu anlayacak ve kızı kaçıracaktır. Seol-won kızını Se-jong'un kaçırdığını düşünecek ve birbirlerini suçlayacaktır. Chun-chu sevdiği kızı da alarak saraya gelir. Duk Man'da oradadır.

Mi-sil'in Chun-chu'yu kullanacağını düşünen Duk Man, Chun-chu'nun yaptığı bu hareketle aslında kendisinin Mi-sil'i kullandığını gösterir.